ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

شرکت قالیشویی در تهران که خدمات برتر و با کیفیت خود را میان شرکت های قالیشویی در غرب تهران با رقابت متمایزی ارائه می دهد فرش های شما در محیطی کاملا سالم در کارخانه توسط دستگاه های مجهز شسته و خشک می شوندتمیز شدن کامل قالی های شما یک امر کاملا ضروری می باشد

ما با استفاده از مواد شوینده با کیفیت لکه ها و کثیفی هایی که در طول زمان به وجود آمده اند تمیز میکنیم و فرش هایی عاری از لک و میکروب به شما تحویل میدهیم پس شما میتوانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید و از نظر بهداشتی بودن آن اطمینان خاصل کنید.

نکاتی که به هنگام تحویل فرش به قالیشویی در غرب تهران باید به آن توجه کنید

در هنگام تصمیم برای شستشوی فرش خود حتما به موارد زیر توجه کنید تا در صورت هرگونه آسیب احتمالیکه قالی شویی های نامعتبر به فرش شما وارد می کنند بتوانبد مراتب را از طریق اتحادیه پیگیری کنید

  • از آدرس دقیق شرکت مطلع شوید 
  • قبل از ثبت سفارش قیمت ها را مقایسه کنید 
  • درباره مراحا شستشو اطلاعات لازم را کسب کنید
  • از مجاز بودن شعبه قالیشویی در غرب تهران مطلع شوید
  • به دفاتر مجاز فرش های خود را تحویل دهید 

سرویس قالیشویی در غرب تهران در کدام محدوده ها انجام میشود

هم انون شرکت ما در تمام مناطق غرب تهران سرویس دهی دارد که در زیر نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است اگر نام منطقه مورد نظر شما موجود نبود میتوانید با تماس با ما از سرویس دهی در محله خود مطمعن شوید.

شهرک غرب و سعادت آبادستارخان، صادقیه
جنت آباد شهر زیبا
پونک، اشرفی اصفهانیاکباتان

رضایت مندی مشتریان

مجموعه شعبات قالیشویی ما در غرب تهران پس از تلاش‌های فراوان توانسته تا با راه‌اندازی یک آزمایشگاه مواد شوینده، بهترین ماده را برای شست‌و شوی فرش‌های غرب تهران با توجه نوع فرش و نوع آلودگی که در فرش‌ها وجود دارد بسازد. از مهم‌ترین دلایل رضایتمندی مشتریان از این مجموعه، به خاطر کیفیت بالای مواد شوینده‌ ایست که برای شست و شوی فرشها از آن استفاده میکنیم. این موضوع بدیهی است که هر ماده شوینده‌ای برای تمامی فرش و انواع بافت و رنگ کارآمد نیست.

تمامی این مواد شوینده در خط تولید یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه‌های کشور تولید شده و در مواردی برای لکه بری از مواد خارجی استفاده میکنیم لازم به ذکر است که کارخانه ما تنها کارخانه ای است که در کشور که تمامی مواد شوینده خود را به صورت اختصاصی و مرتبط به نیازهای خاص مشتریان تولید می‌کند.

درباره غرب تهران

غرب تهران به دلیل آب و هوای مناسب و ترافیک نسبتا کمتر نسبت به سایر مناطق به یکی از مناطق مورد توجه عموم قرار گرفته است و جزء مناطق مهاجر پذیر شهر به حساب می آید از ویژگی هایی که این محله ها را نسبت به سایر مناطق متمایز کرده است عوملی همچون موارد زیر دخیل بوده است:

  • هر محله دارای بوستان و پارک است
  • دارای خیابان های عرییض و پهن است
  • دارای ساختار و معماری مدرن
  • مراکز خرید و پاساژ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 16 =