ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

کارخانه ما جزء یکی از مراکز معتبر قالیشویی در کرمانشاه میباشد که با بیش از ده سال سابقه در این صنعت توانسته به یکی از واحد های نمونه شهر کرمانشاه تبدیل شود. کارشناسان و متخصصان ما بهترین نوع شستشوی رو برای شما در نظر دارند. ما با استفاده از مواد شوینده درجه یک، ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک خدمات شستشوی را برای شما به ارمغان می آوریم.

همان طور که میدانید فرش ها یکی از عناصر مهم دکوراسیون خانه ها محسوب شده و اولین چیزی که در خانه به چشم میخورد فرش ها هستند پس باید قالی های خود را به طور دوره حداقل سالی یک الی دو بار شستشو دهید و این شستشو را باید به مراکز معتبر در کرمانشاه بسپارید.

مزیت و خدمات شعبه قالیشویی در کرمانشاه شرکت ما

  • در مرحله اول اگر نیاز به خاک گیری باشد فرش ها خاک گیری میشوند
  • فرش ها بررسی میشوند اگر لکه های قدیمی و سختی بر روی فرش باشد از مواد لکه بر قوی استفاده میکنند
  • قالی ها در دستگاه های صنعتی قرار میگیرند تا عمل شستشو را انجام دهند
  • در مرحله بعد آبکشی میشوند تا باقی مانده مواد شوینده از بافت فرش جدا شود
  • در مرحله بعد فرش ها را به صورت لول داخل خشک کن قرار میدهند تا آبگیری شوند
  • و در مرحله آخر فرش ها را بر روی داربست قرار میدهند تا کاملا خشک شود

در صورت نیاز به مشاوره در مورد نحوه شستشو و دیگر خدمات مربوط به قالیشویی در شهر کرمانشاه میتوانید با یکی از شماره تلفن های ما تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و حل مشکلات تمیزکاری شما هستیم.

خدمات خشکشویی و مبل شویی در کرمانشاه

شرکت ما علاوه بر خدمات قالیشویی در کرمانشاه خدماتی نظیر مبل شویی، خشکشویی تشک خوشخواب، رنگبرداری فرش های دستبافت، رفوکاری فرش های آسیب دیده، ریشه زنی و شیرازه زنی را نیز ارائه میدهد. قیمت هایی که ما برای خدمات خود در نظر گرفته ایم نسبت به کیفیتی که ارائه میدهیم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 18 =