ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

قالیشویی در واوان

شرکت ما بزرگترین سرویس دهنده قالیشویی در واوان است که به صورت کاملا قانونی و دارای کد اتحادیه از اتحادیه قالیشویی اسلامشهر می باشد که دارای ماشین آلات به روز برای شستشو و ارائه خدمات است.

همان طور که میدانید در سالهای اخیر عده زیادی اقدام به جمع آوری فرش ها و یا مبل شویی کرده اند که بنا به دلایلی مجوز و صلاحیت این کار را نداشته اند قبل از هر گونه ثبت سفارش از صلاحیت شرکت مورد نظر اطمینان پیدا کنید.

نوع خدمات شعبه قالیشویی در واوان

ما به صورت کاملا تخصصی در زمینه شستشوی انواع قالی های ماشیی و دست بافت در این شهر فعالیت میکنیم از نمونه خدمات ما میتوان موارد زیر را نام برد به این نکته توجه کنید که در صورت استفاده از سرویس قالیشویی در شهرک واوان فقط در صورت رضایت شما از نتیجه کار مبلغ فاکتور دریافت میشود.

محدوده های تحت پوشش شعبه ما در شهر واوان

شهر واوان یکی از شهر های عالی منطقه است که خیابان ها، کوچه ها و منازل مسکونی، به صورت کاملا اصولی طراحی و ساخته شده است که از جمله محله های با کیفیت منطقه نیز محسوب میشود شهرک واوان به از طرفی به دلیل قرار گرفتن در مسیر آزاد راه تهران- قم و از سوی دیگر به دلیل نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی امام خمینی به مکانی عالی برای زندگی تبدیل شده است

و اما در مورد پوشش دهی شعبه قالیشویی د رشهر واوان باید گفت که هم اکنون تمام محله ها و مجتمع های شهرک واوان را پوشش میدهیم که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره شده است:

بلوار ها خیابان ها
بلوار ولیعصرولایت
بلوار امام خمینیشهرداری
بلوار مدرسشهید بهشتی
فهرست محدوده های شهر واوان

ویژگی های شعبه قالیشویی ما در شهرک واوان

شعبه قالیشویی در واوان با استفاده از تکنولوژی بالا و جدیدترین ماشین آلات صنعتی شستشوی فرش و با اتکا به نیروی انسانی با تجربه و متعهد، شستشوی فرش را به صورت کاملا حرفه‌ای انجام داده و آبکشی آن را با دستگاه‌هابه پایان می‌رساند. با این دستگاه‌ها کوچکترین صدمه‌ای به فرش وارد نمیشود. کار آبکشی نیز با دستگاه مخصوص آبگیر تونلی انجام می‌شود و این کار باعث آن می‌شود که فرش کاملا صاف و بدون شکستگی آبگیری شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =