ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

اگر ساکن شهر همدان هستید و در جستجوی یکی از مراکز معتبر قالیشویی در همدان هستید میتوانید از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه شرکت ما که توسط دستگاه های مکانیزه و با نظارت تکنسن آموزش دیده و کاردان انجام میشود استفاده کنید ما به صورت سراسری در شهر همدان از ساعت 8 صبح الی 22 سرویس دهی انجام میدهیم.

وقت با ارزش خود را به شستن فرش های خود در خانه هدر ندهید که این کار اگر به طور مداوم انجام شود ممکن است باعث زرد آب زدن، زرد شدن ریشه ها و در مواردی باعث آسیب به قالی هایتان شود و از سوی دیگر باعث هدر رفتن آب میشود ما فقط به اندازه یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم.

آیا در صورت سپردن فرش ها به شرکت های قالیشویی در همدان آسیبی به آنها وارد نمیشود؟

بعد از ثبت سفارش خدمات قالیشویی در همدان در شرکت ما چه از طریق تماس تلفنی و چه آنلاین، پرسنل ما به منزل شما مراجعه میکنند و تمام سطح قالی بررسی میشود و اگر مواردی مانند پارگی، پوسیدگی و … باشد با شما در میان گذاشته و در فاکتور درج میشود ما همان طور که فرش ها را سالم تحویل گرفته ایم سالم و تمیز به شما تحویل خواهیم داد.

ما این اطمینان را به شما میدهیم که فرش های شما در محیطی بهداشتی توسط دستگاه و با نظارت کامل ما شسته خواهد شد قالی ها شما بدونه کوچکترین آسیبی شسته، تمیز، خشک شده و کاور شده به شما تحویل داده میشود و در صورت رضایت کامل شما هزینه دریافت میشود و اگر از نتیجه کار رضایت نداشته باشید فرش های شما دوباره به کارخانه بر گرداننده میشود و عمل شستشو را دوباره بدونه هیچ هزینه ای انجام میدهیم.

خدمات ما

  • شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت
  • مبل شویی در منزل (خشکشویی انواع مبلمان)
  • رفوکاری و پرداخت قالی
  • تعویض ریشه و شیرازه
  • رنگبرداری و رنگریزی قالی های دستبافت
  • رفع سوختگی قالی

چرا تمیز کردن فرش ها اهمیت زیادی دارد

برای اینکه زندگی سالم تری در کنار خانواده داشته باشید و فرزندانتان با خیال راحت بر روی آن راه بروند باید فرش های تمیزی داشته باشید و باید فرش های خود را در زمان های مشخص بشویید چون در خانه ها معمولا بیشترین مکانی که از آن استفاده میشود قالیهایتان هستند که همین امر موجب تجمع انواع میکروب ها و باکتر هایی میشود که ممکن است باعث بیمار شدن شما شود.

و از سویی دیگر کثیف بودن فرش ها ظاهر بسیار ناخوشایندی دارد که این خود دلیل محکمی برای استفاده از خدمات قالیشویی در شهر همدان است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =