ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

کارخانه قالیشویی صنعتی ارائه دهنده خدمات قالیشویی در قم با سرویس دهی سراسری که به صورت همه روزه از ساعت ۸ صبح الی 10 شب است میباشد.

شستشوی فرش ها با تجهیزات مدرن و مواد شوینده مخصوص انجام می شود قیمت ها به اندازه فرش و نوع فرش که دستبافت باشد یا ماشینی بستگی دارد. شما می توانید برای استعلام قیمت یا سفارش شستشوی فرش با یکی از شماره تلفن های مشخص شده تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

سرویس و خدمات شعبه قالیشویی در قم موارد زیر هستند

شرکت ما هم اکنون تمام خدماتی که شما از یک قالیشویی خوب در شهر قم انتظار دارید را ارائه میدهد که از جمله آنها موارد زیر هستند:

شستشوی انوع قالی ماشینی، فانتزی، موکت و روفرشیخشکشویی تشک خوشخواب یک نفره و دو نفره
شستشوی انواع فرش های دستبافت ابریشم و گل ابریشممبل شوی انواع مبلمان ایرانی و خارجی
خدمات ترمیم و باز سازی فرشخدمات رفو و رنگبرداری

خدمات مبل شویی در قم چگونه انجام میشود؟

کلیه خدمات مبل شویی در قم توسط شرکت های قالیشویی در قم در منزل خود مشتری انجام میشود و اصلا نیازی به جا به جا کردن و حمل و نقل نیست مراحل خشکشویی به صورت مراحل زیر است

مرحله اول: در این مرحله با استفاده از جار برقی تمام گرد و غباری که بر روی سطح مبلمان میباشد تمیز میشود.

مرحله دوم: در گام بعد شستشو با استفاده از دستگاهی که در مخزن آن آب و مواد شوینده وجود دارد که توسط لوله به پولیشر وصل شده است انجام میشود که پولیشر توسط نیروی الکتریکی به چرخش در می آید و هم زمان مواد لکه بر و مواد شوینده بر سطح مبل اسپری میشود.

مرحله آخر: و در نهایت برای اینکه مبلمان خشک شود پرسنل ما با استفاده از مکنده ها صنعتی که مخصوص این کار طراحی شده است مبل شما را خشک میکنند که با این عمل حدود 90 درصد سطح آن خشک میشود و ده درصد باقیمانده حدود 5 الی 6 ساعت زمان نیاز دارد که کاملا خشک شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =