ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

قالیشویی در قزوین

کارخانه قالیشویی در قزوین، شرکتی در زمینه شستشوی انواع فرش ها، موکت و… توسط کادری مجرب و متعهد و دستگاه های به روز در شهر قزوین فعالیت می کند تمام محصولات و موادی که ما برای تمیز کردن و شستن قالی های شما استفاده می کنیم لز شرکت های معتبر تهیه شده تا که هیچ گونه آسیبی به فرش های شما وارد نشود.

حساسیت بالای همکاران ما در انتخاب نیروهای متعهد و کارکشته سبب شده تا اطمینان و رضایت مشتریان، از کیفیت خدماتمان در قزوین در بالاترین حد ممکن باشد

هدف سازمانی شعبه قالیشویی در قزوین

هدف سازمانی ما از تشکیل مجهز ترین قالیشویی در قزوین ارائه با کیفیت ترین خدمات در این محدوده تا که از لحاظ سرویس دهی، جواب گویی به مشتری، شستشوی تضمینی بدونه هیچ گونه عیب و نقصی عمل کنند ما به عنوان یک کارخانه مجهز در سریع ترین زمان ممکن برای جمع آوری فرشهای شما به آدرسی که ثبت کرده اید آمده و بعد از انجامو اعمال شستشو و خشک شدنو آماده شدن قالی ها، تحویلی سریع را ارائه دهیم.

همان گونه که فرش‌ ها به محیط خانه های ما زیبایی می‌بخشند نیاز به شستشو و نظافت نیز دارند تا عمر مفید شان افزایش یافته و در عین حال نو و زیبا به نظر برسند تیم ما با توجه به این نیاز بدیهی، تلاش می نماید بهترین خدمات قالیشویی در قزوین را به شما ارائه کند.

مناطقی که خدمات ارائه میدهیم

ما در حال حاظر در تمام بخش های قزوین خدمات ارائه میدهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس گرفته و از سرویس دهی درمنطقه خود مطمعن شوید و اگر در مورد هزینه و قیمت قالیشویی در قزوین سوالی داشتید با همکاران ما در میان بگذارید.

برای بهره مندی از خدمات شستشوی و ترمیم فرشهای خود میتوانید ، با شماره های شرکت تماس گرفته تا پرسنل ما در منزل شما حضور یابند ، هویت فرش را شناسایی کرده و اگر فرش دستبافت باشد نوع شستشو و مواد شوینده را به شما معرفی میکنند و اگر فرش شما نیاز به خدماتی ترمیم و تعمیر از قبیل رفوی پارگی ، شیرازه زنی ، چرم دوزی ، ریشه زنی و… نیاز داشت، نوع خدمات را به شما معرفی کرده و زمیمه فاکتور شما میکند.

اطلاعات شهر قزوین

شهر قزوین یکی از شهر هایی کشرورمان در بخش مرکزی است که در گذشته برای مدتی نیز به عنوان پایتخت برگزیده شده بود این شهر مرکز خوشنویسی ایران میباشد و از نظر تعداد آثار تاریخی تقریبا میتوان گفت که رتبه نخست را در ایران کسب کرده است

قزوین به دلیل قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شرق به غرب و جنوب به شمال کشور و نزدیکی به استان تهران و البرز از موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته و بسیار مورد توجه واقع شده است. مساحت این شهر 64 کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود شش صد هزار نفر دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =