ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

برای شستشوی فرش توسط قالیشویی در سنندج مهم است شرکتی را انتخاب کنید که بدونه آسیب رساندن به سلامت قالی های شما، شستشویی مناسب و بهداشتی را به شما ارائه دهد شرکت ما که دارای پرسنلی و کاربلد و دارای دستگاه های مجهز برای مراحل کار است هم اکنون در تمام مناطق سنندج خدمات خود را ارائه میدهد.

برای سفارش قالیشویی در سنندج فقط کافیست با ما تماس بگیرید

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در سنندج ، کردستان کافیست که با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید آدر شما در هر منطقه از شهر سسندج که باشد فقط به اندازه یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم با خدمات ما فرش های شما در سریع ترین زمان ممکن شسته و به شما تحویل داده می شود ما خدماتی فراتر از رقبایمان به مشتری ها ارائه میدهیم و این همیشه اولویت و هدف ما بوده است

هنگام تحویل فرش های خود چه نکاتی را باید در نظر بگیرید

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در هنگام دادن فرش های خود به شرکت های قالیشویی در سنندج به آن توجه کنید در مورد قالی شویی مورد نظر خوب تحقیق کنید اینکه آیا شرکت مورد نظر صلاحیت و مجوز این کار را دارد یا خیر؟

در این مورد خوب تحقیق کنید چون مشاهده شده است که افرادی برای جمع آوری فرش ها به منازل مسکونی رفته و به اسم یک قالی شویی معتبر در سنندج و با نامی جعلی اقدام به جمع آوری قالی ها کرده اند ولی فرش ها را به مشتری بر نگردانده اند که بعد از دیر کرد در تحویل فرش ها، مشتری متوجه جعلی بودن آنها شده است.

لکه گیری فرش ها

نکته ای که در مورد لکه ها باید به آن توجه داشت نوع آن و مدت زمان ایجاد آن می باشد. اگر تازه و نو باشد با انتخاب مواد شوینده مناسب در خانه می توان باصرف هزینه کم آن را برطرف کرد اما اگر قدیمی باشد نوع موادی که به الیاف فرش یا موکت نفوذ کرده پاک کردن آن مشکل تر می شود

که در این جا باید به دنبال یک شرکت در زمینه قالیشویی در سنندج بود که بتواند به صورت تضمینی عمل پاک کردن آن را به عهده بگیرد و خیال مشتری را از این بابت آسوده نماید. کارکنان و کارشناسان ما به طور دقیق قالی شمارا با شامپو و مواد لکه بر مخصوص و متناسب با نوع و جنس آن به سرانجام می رسانند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =