ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

قالیشویی در تهران

شرکت قالیشویی در تهران آماده سرویس دهی به کلیه مناطق تهران و ارائه تمامی خدمات قالی شویی از جمله شستشوی انواع فرش های ماشینی و دست بافت معمولی، ابریشم و گل ابریشم توسط افرادی که ساله ها تجربه در زمینه شستشوی فرش های گرانبها دارند می باشد.

قالیشویی تهران

یکی از دغدغه های که امروزه برای همه افراد ممکن است پیش آید پیدا کردن یک شرکت معتبر و مناسب که توانایی انجام خدمات قالی شویی به بهترین نحو ممکن را داشته باشد است که در شهر تهران به دلیل این که شرکت های زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند شناسایی چنین شرکت های کمی مشکل است چون تعداد زیادی از آنها تجربه لازم در این صنعت را نداشته و چه بسا که بدونه مجوز و اعتبارات لازم سرویس های خود را ارائه می دهند.

قالیشویی در تهران

مشاهده قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی در تهران در کدام مناطق شعبه دارد

قالیشویی در تهران

شرکت ما هم اکنون در تما مناطق تهران (شمال و جنوب – غرب و شرق) آماده سرویس دهی است پس در صورتی که نیاز به هر کدام از خدمات قالیشویی در تهران را داشتید و در هر منطقه و ناحیه ای که هستید کافی است تا با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا سرویس کاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای بازدید از فرش های شما خدمت برسند و به این نکته نیز توجه داشته باشید که بازدید از فرشهای شما رایگان میباشد و در صورت به توافق نرسیدن و یا کنسل کردن سرویس هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

چگونه از معتبر بودن یک قالی شویی در تهران مطمعن شوید؟

مطمعنا برای شما هم سوال پیش خواهد آمد که چگونه یکی از مراکز معتبر قالیشویی در تهران را شناسایی کنیم؟ در جواب به این سوال باید گفت که یکی از آسان ترین راه ها برای پیدا کردن مراکز معتبر قالی شویی در تهران مراجعه به سایت اتحادیه قالیشویان تهران میباشد وقتی وارد این سایت می شوید بر روی استعلام قالیشویی کیک کنید تا صفحه مورد نظر باز شود سپس در کادری که مشاهده میکند نام شرکت مورد نظر را وارد کنید و بر روی دکه بررسی کلیک کنید تا از معتبر بودن و یا معتبر نبودن شرکت مورد نظر مطمعن شوید.

مشاهده شعبه قالیشویی در شرق تهران

میتوانید مراحل گفته شده در مطالب بالا را طبق مراحل زیر دنبال کنید

1- وارد شدن به سایت اتحادیه قالیشویی تهران

شما میتوانیداز طریق گوگل با وارد کردن عبارت اتحادیه قالیشویان تهران در نوار جستجو و یا وارد کردن آدرس سایت به نشانی www.eght1351.com وارد سایت اتحادیه شوید وقتی که وارد سایت شدید صفحه باز شده باید مطابق این تصویر باشد.

قالیشویی در تهران

2- استعلام شرکت مورد نظر

بعد از وارد شدن به سایت قالیشویان تهران با کلیک بر روی استعلام قالیشویی مورد نظر صفحه ای مانند این صفحه برای شما باز خواهد شد که شما می توانید با وارد کردن نام شرکت مورد نظر در کادر جستجو و زدن دکمه بررسی نتیجه را مشاهده کنید.

به این نکته توجه داشته باید که در صورت غیر مجاز بودن شرکت مورد نظر قادر به پیگیری شکایات خود از طریق اتحادیه نمی باشید پس قبل از هر اقدامی از معتبر بودن شرکت در سایت اتحادیه مطمعن شوید.

قالیشویی در تهران

پیشنهادمطالعه: معرفی بهتری قالیشویی تهران

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی در تهران

برای ثبت و درخواست سفاش کافیست تا با ما تماس بگیرید آدرس دقیق محل سکونت خود را به شرکت ابلاغ کنید سپس پرسنل ما برای بردن فرش های شما حاضر میشوند و با صدور فاکتور معتبر به شما فرش های شما در در ماشین حمل میکنند

ما این اطمینان را به شما میدهیم که فرش های شما در محیطی کاملا بهداشتی شسته و در مدت زمان کوتاهی خشک ، کاور شده و معطر به شما تحویل میدهند ما فقط به اندازه یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =