ایام کاری

شنبه الی جمعه

ساعت کاری

8 الی 22

تیم ما با بیش از 15 سال سابقه در شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت، هم اکنون آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در ارومیه میباشد.

به دلیل افزایش تعدا مشتتری هایمان به تازگی تمام ماشین آلات صنعتی خود را به روز کرده ایم تا بتوانیم پاسخگوی این مقدار حجم فرش برای شستشو باشیم با امکانات و تاسیسات بروز شده، که هم اکنون در حال استفاده از آنها هستیم ظرفیت شستشوی 2 هزار متر مربع در روز را دارد.

قالی های شما در کارخانه ما توسط دستگاه های مکانیزه صنعتی شسته میشوند و در اتاقک های خشک کن قرار میگیرند تا خشک شوند و به شما تحویل داده شوند.

نکته ای که هنگام استفاده از خدمات قالیشویی در ارومیه باید به آن توجه کنید

شما باید در مورد شرکتی که میخواهید از خدماتش استفاده کنید کمی حساس باشید و از شرکت هایی در خواست خدمات کنید که مجوزات لازم برای ارائه سرویس قالیشویی در ارومیه را داشته باشد.

ما هم اکنون دارای تمام مدارک و مجوزات لازم هستیم، شرکت ما در هنگام مراجعه به منزل شما برای جمع آوری فرش ها و تحویل فرش ها از مشتری به آنها فاکتور و ضمانت نامه معتبری را ارائه میدهد که تمام خدمات درخواستی شما و جمع مبلغ آن درج شده و همچنین تمام شماره تلفن ها، آدرس ها و کدی که از اتحادیه دریافت شده در آن درج شده است.

خدمات شستشوی صندلی و مبل شویی در ارومیه

کارخانه ما علاوه بر خدمات قالیشویی در شهر ارومیه، خدمات دیگری مانند شستشوی صندلی نهار خوری، مبل شویی و خشکشویی تشک خوشخواب را نیز ارائه میدهد به جز خدمات قالی شویی خدمات دیگری که در بالا عنوان شده در منزل مشتری انجام میگیرد و نیازی به جابه جایی و حمل و نقل نمی باشد پرسنل ما در مدت زمان کوتاهی با دستگاه های مخصوص و مواد شوینده و پاک کننده سرویس خشکشویی را ارائه میدهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =